Paslaugos

BETRANŠĖJINIS VAMZDŽIŲ KLOJIMAS

Vamzdynų renovacija betranšėjiniu būdu

Betranšėjė inžinerinių tinklų statybos technologija taikoma klojant naujas, visiškai nekasant grunto, inžinerines komunikacijas, dideliais atstumais, sudėtinguose gruntuose ir sunkiai prieinamose vietose (po keliais, pastatais, medžiais, upėmis ir t.t.)

Rekomenduojame pasirinkti lietaus nuotekų tinklų, geriamo vandens, buitinių nuotekų tinklų paklojimą ar rekonstrukciją betranšėjiniu būdu, kai nenorite ardyti ilgus metus puoselėto gerbūvio, išsaugoti vertingus, senus augalus. Klojant ar renovuojant tinklus senamiestyje, tankiai apgyvendintoje teritorijoje, kai reikia tiesti tinklus per važiuojamą dalį. Pasirenkant šį metodą nereikia uždaryti eismo, ardyti kelio dangos.

HORIZONTALUS VALDOMAS KRYPTINIS GRĘŽIMAS

Šis metodas taikomas klojant naujas, visiškai nekasant grunto, inžinerines komunikacijas, dideliais atstumais, sudėtinguose gruntuose ir sunkiai prieinamose vietose (po keliais, pastatais, medžiais, upėmis ir t.t.).

Mechanizmas po žeme gręžimo būdu padaro reikiamo diametro tunelį ir įtraukia naujus atitinkamo dydžio vamzdžius. Gręžiant operatorius zondo pagalba reguliuoja gręžimo kryptį ir gylį.

Dideliems atstumams,

Visiškai nekasant grunto

Po keliais, geležinkeliais, statiniais, po vandens telkiniais

Vandentiekiui, nuotekų tinklams

iki 0 metrų

VAMZDYNO RENOVACIJA

Šis metodas taikomas esamų vamzdynų renovacijai minimaliai atkasus gruntą.

  1. Pneumo raketa suskaldomas senas keraminis, asbestcementinis ar ketaus vamzdis. Specialiu platintoju suformuojamas tunelis ir įtraukiamas naujas plastmasinis vamzdis.
  2. Su hidrauliniu įrenginiu sulaužomi įvairių rūšių seni vamzdžiai. Specialiu platintoju suformuojamas tunelis ir įtraukiamas naujas plastmasinis vamzdis.
  3. Į seną vamzdį įtraukiamas mažesnio diametro vamzdis, o susidariusios ertmės tarp seno ir naujo vamzdžio, pagal būtinumą, užpildomos specialiu cementiniu sluoksniu.

Dideliems atstumams,

Minimaliai prakasant gruntą

Po keliais, geležinkeliais, statiniais, po vandens telkiniais

Vandentiekiui, nuotekų tinklams

iki 0 metrų

UŽDARI PRAĖJIMAI KLOJANT VAMZDŽIUS

Šis metodas taikomas, kai minimaliai atkasus gruntą nedideliais atstumais klojami vamzdynai po žeme, kelių dangomis, geležinkeliais ir antžeminiais statiniais.

  1. Po žeme kalimo būdu padarius reikiamo dydžio tunelį įtraukiamas plastmasinis vamzdis.
  2. Po žeme stūmimo būdu padarius reikiamo dydžio tunelį įtraukiamas plastmasinis vamzdis.

Nedideliems atstumams,

Minimaliai prakasant gruntą

Po keliais, geležinkeliais, statiniais

Vandentiekiui, nuotekų tinklams

iki 0 metrų

MIKROTUNELIAI POŽEMINIŲ KOMUNIKACIJŲ ĮRENGIMUI

Metodas taikomas metalinių mikrotunelių įrengimui, minimaliai atkasant gruntą. Metodas ypač aktualus įrengiant požemines komunikacijas apsauginiuose dėkluose po judriomis automobilių, geležinkelio ir pėsčiųjų magistralėmis, pastatais.

  1. Šalia vietos, kurioje reikia įrengti mikrotunelį, iškastoje duobėje montuojamas pneumo įrenginys, kuris suspausto oro pagalba reikiamoje vietoje reikiama kryptimi įkala storasienį metalinį vamzdį. Įkalto vamzdžio vidus suspausto oro ir vandens pagalba išvalomas.
  2. Mechanizmai reikiamame gylyje reikiama kryptimi išgręžia tunelį ir įtraukia metalinį arba plastmasinį vamzdį. Mechanizmas naudojamas ten kur negalima vibracija.

Nedideliems atstumams,

Minimaliai prakasant gruntą

Po keliais, geležinkeliais, statiniais

Vandentiekiui, nuotekų tinklams

iki 0 metrų

INŽINERINIŲ TINKLŲ STATYBA ATVIRU BŪDU

Viena iš įmonės siūlomų paslaugų – vamzdynų ir komunikacijų klojimas atliekamas atviru būdu. Šis metodas dažniausiai taikomas ten, kur mažesnė tikimybė pažeisti kelius, asfaltą ar gamtą.

Įmonėje turima kokybiška kasimo ir darbo duobių įrengimo technika, todėl UAB „Stakorda” visus vamzdžių ir komunikacijų klojimo darbus gali atlikti įvairiame gylyje, o svarbiausia, kokybiškai, saugiai ir sutartu laiku.

Kodėl pasirinkti mus?

Įmonės patikimumo garantas – laiku ir kokybiškai atliekami darbai, šiuolaikinės technikos ir įrangos naudojimas, naujausių technologijų taikymas ir darbas su šiuolaikinėmis medžiagomis. Įmonėje dirba patyrę specialistai, turintys 15 ir daugiau metų patirties atliekant inžinerinių komunikacijų statybos darbus.